Profesjonalne przedłużanie włosów

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenia z przedłużania włosów przeznaczone są zarówno dla osób posiadających kwalifikacje fryzjerskie, jak również dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z zawodem fryzjerskim lub biznesem związanym z włosami.

Szczególnie polecamy kurs osobom mającym styczność z przedłużaniem włosów  - dzięki  szkoleniu przekonasz się, co odróżnia profesjonalistę od osoby bez uprawnień.

Jeżeli interesujesz się zabiegami upiększającymi, lubisz od razu widzieć rezultaty swojej pracy, a Twoim marzeniem od zawsze było zajmować się dziedziną, która daje nie tylko dobre zarobki, ale także satysfakcję i jest związana z poprawą urody – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie.

Chcesz wprowadzić swój zakład fryzjerski na nowy etap rozwoju, poprawić konkurencyjność i sytuację finansową – nie wahaj się – szkolenie Beauty-for-You, to inwestycja, która zwraca się zwykle już w pierwszym miesiącu!
Informacje o kursie i przedłużaniu włosów >


Jakie zagadnienia są omawiane i ćwiczone na szkoleniu?

Dowiesz się wszystkiego na temat materiałów i narzędzi używanych do przedłużania, rodzajów i cen włosów do przedłużania, sposobów na odróżnienie włosów naturalnych od syntetycznych i włosów niskiej jakości od włosów dobrej jakości, metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów stosowanych w Polsce i za granicą, a także najnowszych trendów w zakresie przedłużania włosów, prezentowanych na międzynarodowych konferencjach i targach beauty.

Od strony teoretycznej i praktycznej każdy kursant otrzymuje niezbędną wiedzę i umiejętności stosowania jej w praktyce. Omawiane kwestie znajdziesz w bogatych materiałach szkoleniowych, które otrzymasz do powtarzania w postaci podręcznika szkoleniowego oraz wersji skróconej – podręcznej.
Przedłużanie włosów, to także obsługa klienta, dlatego proponujemy model konsultacji, który umożliwi niezbędną wymianę informacji w relacji klient – stylistka.

Co daje szkolenie?

Kończąc u nas szkolenie,  otrzymujesz uprawnienia stylistki przedłużania i zagęszczania włosów – potocznie mówiąc – „masz w ręku fach”. Zdobędziesz umiejętność świadczenia usług w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Klientki docenią Twój profesjonalizm oraz jakość usług i będą do Ciebie wracać. Dzięki szkoleniu dowiesz się o 1001 drobiazgów, które odróżniają wykwalifikowaną stylistkę przedłużania włosów od przypadkowej osoby przedłużającej włosy. Nie będziesz miała problemów z dostrzeżeniem wszystkich elementów składających się na prawidłowo wykonany zabieg, a Ty i każda Twoja klientka, będziecie zadowolone z rezultatów Twojej pracy.

 

Przedłużanie włosów Kraków

Jak zacząć?

 • Osoby szkolące się w Beauty-for-You otrzymują niezbędne wsparcie i doradztwo w zakresie rozpoczęcia i rozwijania działalności, mają dostęp do zaplecza technicznego i szerokiej gamy produktów dla profesjonalistów. Szkolenie jest początkiem współpracy z Beauty-for-You – po szkoleniu pomagamy w skompletowaniu narzędzi i materiałów potrzebnych do rozpoczęcia pracy. Osobom nie prowadzącym jeszcze własnego biznesu pomagamy w ustaleniu cennika, planowaniu marketingu, wyboru i zaplanowaniu miejsca wykonywania zabiegów, prowadzenia relacji z klientami i organizacji pracy. Osobom chcącym wprowadzić biznes na kolejny szczebel rozwoju, doradzamy w zakresie inwestycji, marketingu, wizerunku i wprowadzenia najnowszych, światowych trendów.

  Rodzaje szkoleń
 • Firma Beauty-for-You specjalizuje się w szkoleniach indywidualnych, specjalnie dostosowanych do kursanta, w zakresie rodzaju metod, tempa i intensywności szkolenia, dokładniejszego przećwiczenia i szerszego omówienia zagadnień najbardziej istotnych z punktu widzenia osoby szkolącej się. Szkolimy zarówno z poszczególnych metod, jak również oferujemy korzystne cenowo pakiety szkoleniowe, cieszące się największą popularnością, z możliwości racji zdobycia szerokiej gamy umiejętności i wiedzy za bardzo atrakcyjną cenę. Każdej zgłaszającej się do nas osobie doradzamy wybór najkorzystniejszej dla niej opcji szkoleniowej oraz przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje do podjęcia opłacalnej decyzji.
  Prowadzimy również szkolenia dla większej ilości osób, w przypadku szkoleń dla zakładów fryzjerskich lub osób planujących rozpoczęcie działalności. Forma szkolenia dostosowywana jest wtedy do konkretnej grupy, stosujemy specjalne promocje i dojeżdżamy do dowolnego miasta w Europie, w celu przeprowadzenia szkolenia i zoptymalizowania kosztów inwestycji danej grupy osób/salonu.

  Ile trwa szkolenie?
 • Szkolenie kończy się w momencie przekazania całej wiedzy i po przećwiczeniu wszystkich elementów – „aż do opanowania”. Nie narzucamy ram czasowych – z doświadczenia wiemy, iż różne osoby potrzebują różnej ilości czasu, aby czuć się komfortowo w wykonywaniu zabiegów przedłużania włosów, dlatego też w trakcie szkolenia Beauty-for-You nie poczujesz presji czasowej, a każda minuta szkolenia będzie dla Ciebie przyjemnością – zadowolenie i sukcesy naszych dotychczasowych kursantek są na to najlepszym dowodem!

 • Sztuczne włosy

Profesjonalne zagęszczanie włosów

Do Twojej dyspozycji oddajemy wykwalifikowaną kadrę instruktorów, narzędzia szkoleniowe i materiały identyczne z wykorzystywanymi przez Ciebie w codziennej pracy, komfortową salę szkoleniową z zapleczem i cateringiem, bogate materiały szkoleniowe i, w przypadku pakietów, zestaw startowy GRATIS!

 


 • Aplikanci nie muszą być pełnoletni.
 • Nie potrzeba żadnych kwalifikacji
 • Nie wymagane żadne dyplomy wcześniejsze
 • Po ukończeniu kursu otrzymujesz certyfikat

  Świadectwem ukończenia kursu jest certyfikat stylistki przedłużania włosów w języku polskim i angielskim (na życzenie również w innym języku) ważny na terenie całej Unii Europejskiej.
 • Firma Beauty-for-You, to lider szkoleń z zakresu przedłużania włosów na rynku polskim:


  - najwyższy stopień profesjonalizmu
  - najnowsze trendy i nowinki z dziedziny przedłużania włosów, moda
  - najbogatsza oferta szkoleniowa
  - najszerszy zakres doradztwa i współpracy poszkoleniowej
  - indywidualne dopasowanie wszystkich elementów szkolenia do osoby szkolącej się
  - gratisy i bonusy dla każdej kursantki
  - najkorzystniejsze ceny