O nas

Nasze szkolenia
Sprawdź >>

Beeauty for you

Oferujemy szkolenia z wszystkich najlepszych metod przedłużania i zagęszczania włosów. Szkolimy z 18 metod oraz oferujemy szkolenia trychologiczne. Nasi specjaliści testują różne rozwiązania, dopracowują techniki przedłużania włosów, a następnie wprowadzamy je na rynek polski. Współpracujemy ze stylistami i markami hair extensions z całego Świata.

Doradzamy jak rozszerzyć działalność, bądź jak wystartować w branży. Przygotowaliśmy wiele modeli biznesowych – nasze szkolenia zwracają się w krótkim czasie kursantom. Kurs przedłużania włosów jest pierwszym etapem współpracy. Dopasowujemy szkolenia do potrzeb klientów, stąd czas szkolenia uzależniony jest od indywidualnych preferencji kursantów. Przekazujemy wiedzę o najnowszych trendach i nowinkach z branży.

Szkolenia kończą się otrzymaniem certyfikatów, dodatkowo gratisów i bonusów dla każdego uczestnika. Po szkoleniu polecamy naszych stylistów przedłużania włosów we wszystkich miastach Polski.

 

Nasz zespół

Wiedza, doświadczenia, pasja
 

Nasz gabinet

Beauty for You to nie tylko grono specjalistów, ale także doskonale wyposażone gabinety zabiegowe, w których wykonujemy zagęszczanie, uzupełnianie i przedłużanie włosów. Pomieszczenie są wydzielone, by każdy klient czuł się komfortowo i intymnie. Nasi Klienci mogą liczyć na dyskrecję, pełne zaangażowanie stylistów, dostęp do Wi-Fi, poczęstunek i drobne przyjemności wyróżniające usługi ekskluzywne. Godziny zabiegów dostosowujemy do preferencji klientów. Jest także możliwość zarezerwowania Kliniki na wyłączność – jest to usługa VIP, gwarantująca pełną dyskrecję i optymalizację czasu.