Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kursprzesa/przedluzanie-wlosow.info.pl/wp-content/themes/grandspa/header.php:18) in /home/kursprzesa/przedluzanie-wlosow.info.pl/wp-content/themes/grandspa/header.php on line 28
Kursy - Beauty for You

Kursy

Cennik naszych kursów
Sprawdź >>

Informacje praktyczne

Jako jedni z nielicznych szkolimy z 18 metod przedłużania włosów. Jesteśmy liderem na rynku w tej branży. Przygotowaliśmy także pakiet szkoleń trychologicznych. Beauty for You to najwyższy stopień profesjonalizmu.

O naszych kursach

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Jak wygląda szkolenie? Ile trwa i co zawiera nasz program? Co otrzymuje kursant po zakończeniu szkoelania? I w końcu, jak zacząć swój biznes w branży przedłużania włosów?

Przeczytaj


Szkolenia z przedłużania włosów

Szkolimy z wszystkim najlepszych 18 metod przedłużania włosów. Kursant ma możliwość samodzielnie przeprowadzać zabiegi, ponieważ jest przygotowywany do wykonywania zawodu stylisty przedłużania i zagęszczania włosów.

Sprawdź


Szkolenia trychologiczne

Jakie są zalety wprowadzania modułu trychologicznego w salonie fryzjerskim? Przeczytaj o poziomach kursu i zapoznaj się z programem szkolenia.

Sprawdź