Przedłużanie włosów

Kurs z przedłużania włosów

przeznaczone są zarówno dla osób posiadających kwalifikacje fryzjerskie, jak również dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z zawodem fryzjerskim lub biznesem związanym z włosami.

Kursy przedłużania włosów

Dowiesz się wszystkiego na temat materiałów i narzędzi używanych do przedłużania, rodzajów i cen włosów do przedłużania, sposobów na odróżnienie włosów naturalnych od syntetycznych i włosów niskiej jakości od włosów dobrej jakości, metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów stosowanych w Polsce i za granicą

Przedłużanie włosów Kraków

Szkolimy zarówno z poszczególnych metod, jak również oferujemy korzystne cenowo pakiety szkoleniowe, cieszące się największą popularnością, z możliwości racji zdobycia szerokiej gamy umiejętności i wiedzy za bardzo atrakcyjną cenę.

Zagęszcznie włosów

Branża związana z przedłużaniem włosów nieustannie się rozwija i rozpowszechnia – tak jak dawniej wystarczał jeden fryzjer na całe miasteczko lub dzielnicę, a obecnie jest to jeden fryzjer na osiedle lub ulicę, tak coraz więcej osób przedłuża sobie włosy i zapotrzebowanie na profesjonalne usługi rośnie. Wraz z popularyzacją zabiegów, zwiększyła się też ich rozpiętość cenowa – osoby bez umiejętności, doświadczenia, kwalifikacji, pracujące na niskiej jakości włosach, świadczące usługi na niskim poziomie, wykonują zabiegi w cenach nie pokrywających nawet ceny dobrego materiału; renomowani styliści i salony, rezerwują sobie grupę klientów Premium, gdyż ceny są zaporowe dla osób zarabiających nawet dość dobrze – ujawnione ceny przedłużania włosów dla gwiazdy pop w USA, sięgają ceny nowego samochodu średniej klasy.

Materiały do przedłużania włosów

Przedłużanie włosów, zgodnie z twierdzeniem, że wszystko zostało już wynalezione w Starożytności, sięga czasów Starożytnego Egiptu, kiedy zarówno kobiety, jak i mężczyźni nosili peruki, zgodnie z ówczesnymi dyktatorami mody. Moda na peruki i bardziej wysublimowane sposoby odmiany wyglądu swojej fryzury wracała mniej więcej co sto lat. Każdy doskonale kojarzy ekranizowaną historię wypraw odkrywców, gdzie każdy oficer posiadał długie włosy spięte w kitkę, albo białe loki sięgające ramion lub łopatek u angielskich Lordów (tradycja ta sięga dzisiejszych czasów w brytyjskim sądownictwie), albo elegancką świtę Króla Słońce – Ludwika XIV. Moda ta również zawędrowała do Polski, gdzie na salonach błyśnięcie francuskim trendem było postrzegane jako ultra-nowoczesne, a także jako ekstrawagancja – ze względu na cenę peruki, zarezerwowane były one dla stanów wyższych.


Jakie szkolenie jest najbardziej opłacalne?

 • Każde szkolenie jest opłacalne, gdyż dzięki niemu zdobywa się uprawnienia i umiejętności do wykonywania bardzo dochodowego zawodu – porównanie zarobków dyplomowanego stylisty przedłużania włosów z osobą bez kwalifikacji jest analogiczne
 • Opłacalność szkolenia zależy od planowanego zakresu i sposobu prowadzenia działalności. Generalnie im szerszy zakres szkolenia – im więcej metod – tym bardziej korzystnie prezentuje się cena w przeliczeniu na jedną metodę.
 • Do pakietów szkoleniowych dołączane są gratisy i darmowe zestawy startowe, umożliwiające rozpoczęcie pracy już następnego dnia po szkoleniu. Pakiet szkoleniowy, to również obszerna wiedza na temat różnych metod stosowanych w Polsce i za granicą, która buduje wiarygodność po stronie stylisty, umożliwia zaprezentowanie klientce różnych rozwiązań i wybór tego najbardziej optymalnego.
 • Inwestycja w szkolenie zwraca się bardzo szybko – jako przykład podajemy jedną z naszych kursantek, której szkolenie zwróciło się już po 3 dniach od szkolenia!
 • Standardowo inwestycja w szkolenie zwraca się w miesiąc – w zależności od Twojego zaangażowania.
 • O tym jakie szkolenie polecamy dla Ciebie i jakie metody dobrać, dowiesz się telefonicznie – zapraszamy do kontaktu.
 • Beauty for you
  Ewa Geraszek
  508-091-281  
  oddział w Krakowie
  ul. Stoigniewa 48
  30-572 KRAKÓW    
        

                                                                                                     

Stosowane techniki szkoleniowe i zakres merytoryczny

Szkolenie prowadzone jest w oparciu o model autorski, wykształcony w oparciu o techniki sprowadzone z USA  oraz doświadczenia z rynku polskiego. Zakres merytoryczny wynika bezpośrednio z kanonu szkoleń trenerskich, urozmaicany nieustannie poszerzaną wiedzą i nowinkami technicznymi z całego Świata. Oprócz ogólnych wytycznych i klasycznych metod przedłużania włosów, zaprezentowane zostaną wskazówki i sztuczki techniczne, które ułatwiają, usprawniają i ulepszają metody klasycznie prezentowane na szkoleniach – dzięki temu wielokrotnie zaskoczysz nawet osoby doświadczone w zawodzie stylisty przedłużania włosów. Tego nie nauczysz się na żadnym innym szkoleniu – tylko w Beauty-for-You.


 • Szkolenie prowadzone jest tak, abyś czuła się komfortowo przez cały czas jego trwania – jego długość, przerwy oraz posiłki dostosowane są do Twoich wymagań. Forma prezentacji i ćwiczeń pozwala na przyswojenie możliwie najobszerniejszej wiedzy i dokładne przećwiczenie omawianych metod, przy równoczesnym zachowaniu przyjemnej atmosfery.

 • Akcesoria i sztuczne włosy

  Sale szkoleniowe znajdują się w samym centrum Krakowa, są wyposażone w profesjonalny sprzęt szkoleniowy, na którym zdobędziesz umiejętności, pozwalające osiągnąć perfekcję w zawodzie stylisty przedłużania włosów. Wiedza i umiejętności przekazywane od trenerów (od 2 do 4, w zależności od szkolenia), są weryfikowane w bezstresowy sposób – jeżeli coś jest niejasne lub wymaga powtórzenia, po prostu wraca się do tematu i jeszcze raz omawia i ćwiczy – wszystko w celu jak najlepszego przygotowania do wykonywania zawodu.