Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?
Szkolenia z przedłużania włosów przeznaczone są zarówno dla osób posiadających kwalifikacje fryzjerskie, jak również dla osób, które nie miały do tej pory do czynienia z zawodem fryzjerskim lub biznesem związanym z włosami. Szczególnie polecamy kurs osobom mającym styczność z przedłużaniem włosów  - dzięki  szkoleniu przekonasz się, co odróżnia profesjonalistę od osoby bez uprawnień. Jeżeli interesujesz się zabiegami upiększającymi, lubisz od razu widzieć rezultaty swojej pracy, a Twoim marzeniem od zawsze było zajmować się dziedziną, która daje nie tylko dobre zarobki, ale także satysfakcję i jest związana z poprawą urody – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Chcesz wprowadzić swój zakład fryzjerski na nowy etap rozwoju, poprawić konkurencyjność i sytuację finansową – nie wahaj się – szkolenie Beauty-for-You, to inwestycja, która zwraca się już w pierwszym miesiącu!


Jakie zagadnienia są omawiane i ćwiczone na szkoleniu?
Dowiesz się wszystkiego na temat materiałów i narzędzi używanych do przedłużania, rodzajów i cen włosów do przedłużania, sposobów na odróżnienie włosów naturalnych od syntetycznych i włosów niskiej jakości od włosów dobrej jakości, metod przedłużania, zagęszczania i uzupełniania włosów stosowanych w Polsce i za granicą, a także najnowszych trendów w zakresie przedłużania włosów, prezentowanych na międzynarodowych konferencjach i targach beauty. Od strony teoretycznej i praktycznej każdy kursant otrzymuje niezbędną wiedzę i umiejętności stosowania jej w praktyce. Omawiane kwestie znajdziesz w bogatych materiałach szkoleniowych, które otrzymasz do powtarzania w postaci podręcznika szkoleniowego oraz wersji skróconej – podręcznej. Przedłużanie włosów, to także obsługa klienta, dlatego proponujemy model konsultacji, który umożliwi niezbędną wymianę informacji w relacji klient – stylistka.


Jak zacząć?
Osoby szkolące się w Beauty-for-You otrzymują niezbędne wsparcie i doradztwo w zakresie rozpoczęcia i rozwijania działalności, mają dostęp do zaplecza technicznego i szerokiej gamy produktów dla profesjonalistów. Szkolenie jest początkiem współpracy z Beauty-for-You – po szkoleniu pomagamy w skompletowaniu narzędzi i materiałów potrzebnych do rozpoczęcia pracy. Osobom nie prowadzącym jeszcze własnego biznesu pomagamy w ustaleniu cennika, planowaniu marketingu, wyboru i zaplanowaniu miejsca wykonywania zabiegów, prowadzenia relacji z klientami i organizacji pracy. Osobom chcącym wprowadzić biznes na kolejny szczebel rozwoju, doradzamy w zakresie inwestycji, marketingu, wizerunku i wprowadzenia najnowszych, światowych trendów.


Rodzaje szkoleń
Firma Beauty-for-You specjalizuje się w szkoleniach indywidualnych, specjalnie dostosowanych do kursanta, w zakresie rodzaju metod, tempa i intensywności szkolenia, dokładniejszego przećwiczenia i szerszego omówienia zagadnień najbardziej istotnych z punktu widzenia osoby szkolącej się. Szkolimy zarówno z poszczególnych metod, jak również oferujemy korzystne cenowo pakiety szkoleniowe, cieszące się największą popularnością, z możliwości racji zdobycia szerokiej gamy umiejętności i wiedzy za bardzo atrakcyjną cenę. Każdej zgłaszającej się do nas osobie doradzamy wybór najkorzystniejszej dla niej opcji szkoleniowej oraz przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje do podjęcia opłacalnej decyzji.
Prowadzimy również szkolenia dla większej ilości osób, w przypadku szkoleń dla zakładów fryzjerskich lub osób planujących rozpoczęcie działalności. Forma szkolenia dostosowywana jest wtedy do konkretnej grupy, stosujemy specjalne promocje i dojeżdżamy do dowolnego miasta w Europie, w celu przeprowadzenia szkolenia i zoptymalizowania kosztów inwestycji danej grupy osób/salonu.


Ile trwa szkolenie?
Szkolenie kończy się w momencie przekazania całej wiedzy i po przećwiczeniu wszystkich elementów – „aż do opanowania”. Nie narzucamy ram czasowych – z doświadczenia wiemy, iż różne osoby potrzebują różnej ilości czasu, aby czuć się komfortowo w wykonywaniu zabiegów przedłużania włosów, dlatego też w trakcie szkolenia Beauty-for-You nie poczujesz presji czasowej, a każda minuta szkolenia będzie dla Ciebie przyjemnością – zadowolenie i sukcesy naszych dotychczasowych kursantek są na to najlepszym dowodem!


Co daje szkolenie?

Kończąc u nas szkolenie,  otrzymujesz uprawnienia stylistki przedłużania i zagęszczania włosów – potocznie mówiąc – „masz w ręku fach”. Zdobędziesz umiejętność świadczenia usług w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Klientki docenią Twój profesjonalizm oraz jakość usług i będą do Ciebie wracać. Dzięki szkoleniu dowiesz się o 1001 drobiazgów, które odróżniają wykwalifikowaną stylistkę przedłużania włosów od przypadkowej osoby przedłużającej włosy. Nie będziesz miała problemów z dostrzeżeniem wszystkich elementów składających się na prawidłowo wykonany zabieg, a Ty i każda Twoja klientka, będziecie zadowolone z rezultatów Twojej pracy.


Stosowane techniki szkoleniowe i zakres merytoryczny
Szkolenie prowadzone jest w oparciu o model autorski, wykształcony w oparciu o techniki sprowadzone z USA  oraz doświadczenia z rynku polskiego. Zakres merytoryczny wynika bezpośrednio z kanonu szkoleń trenerskich, urozmaicany nieustannie poszerzaną wiedzą i nowinkami technicznymi z całego Świata. Oprócz ogólnych wytycznych i klasycznych metod przedłużania włosów, zaprezentowane zostaną wskazówki i sztuczki techniczne, które ułatwiają, usprawniają i ulepszają metody klasycznie prezentowane na szkoleniach – dzięki temu wielokrotnie zaskoczysz nawet osoby doświadczone w zawodzie stylisty przedłużania włosów. Tego nie nauczysz się na żadnym innym szkoleniu – tylko w Beauty-for-You.
Szkolenie prowadzone jest tak, abyś czuła się komfortowo przez cały czas jego trwania – jego długość, przerwy oraz posiłki dostosowane są do Twoich wymagań. Forma prezentacji i ćwiczeń pozwala na przyswojenie możliwie najobszerniejszej wiedzy i dokładne przećwiczenie omawianych metod, przy równoczesnym zachowaniu przyjemnej atmosfery.
Sale szkoleniowe znajdują się w samym centrum Krakowa, są wyposażone w profesjonalny sprzęt szkoleniowy, na którym zdobędziesz umiejętności, pozwalające osiągnąć perfekcję w zawodzie stylisty przedłużania włosów. Wiedza i umiejętności przekazywane od trenerów (od 2 do 4, w zależności od szkolenia), są weryfikowane w bezstresowy sposób – jeżeli coś jest niejasne lub wymaga powtórzenia, po prostu wraca się do tematu i jeszcze raz omawia i ćwiczy – wszystko w celu jak najlepszego przygotowania do wykonywania zawodu.


Jakie szkolenie jest najbardziej opłacalne?
Każde szkolenie jest opłacalne, gdyż dzięki niemu zdobywa się uprawnienia i umiejętności do wykonywania bardzo dochodowego zawodu – porównanie zarobków dyplomowanego stylisty przedłużania włosów z osobą bez kwalifikacji jest analogiczne
Opłacalność szkolenia zależy od planowanego zakresu i sposobu prowadzenia działalności. Generalnie im szerszy zakres szkolenia – im więcej metod – tym bardziej korzystnie prezentuje się cena w przeliczeniu na jedną metodę. Ponadto do pakietów szkoleniowych dołączane są gratisy i darmowe zestawy startowe, umożliwiające rozpoczęcie pracy już następnego dnia po szkoleniu. Pakiet szkoleniowy, to również obszerna wiedza na temat różnych metod stosowanych w Polsce i za granicą, która buduje wiarygodność po stronie stylisty, umożliwia zaprezentowanie klientce różnych rozwiązań i wybór tego najbardziej optymalnego. Inwestycja w szkolenie zwraca się bardzo szybko – jako przykład podajemy jedną z naszych kursantek, której szkolenie zwróciło się już po 3 dniach od szkolenia! Standardowo inwestycja w szkolenie zwraca się w miesiąc – w zależności od Twojego zaangażowania. O tym jakie szkolenie polecamy dla Ciebie i jakie metody dobrać, dowiesz się telefonicznie – zapraszamy do kontaktu.

RODZAJE SZKOLEŃ       

 
Specjalistyczne kursy i szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów - 12 METOD
Celem kursu jest profesjonalne przygotowania uczestników do wykonywania zabiegów przedłużania włosów. Posiadamy certyfikaty stylistów/instruktorów w zakresie przedłużania i zagęszczania włosów. Współpracujemy z profesjonalistami w zakresie prowadzenia szkoleń, nasza wykwalifikowana kadra zapewnia najwyższą jakość przekazywanej wiedzy i umiejętności. Pracujemy na sprzętach i materiałach najwyższej jakości. Co więcej jako jedni z nielicznych proponujemy naukę wszystkich metod dostępnych na rynku. Szkolenie realizowane jest w formie wykładów i ćwiczeń.

 

Kurs trwa od 1 do 4 dni – wszystko uzależnione jest  od preferencji uczestnika kursu.
Jako jedyni szkolimy aż z 12 METOD!

 Program kursu obejmuje zagadnienia dotyczące:
- rodzajów i gatunków włosów do przedłużania
- materiałów i narzędzi wykorzystywanych do przedłużania włosów
- dobór kolorystyczny włosów do przedłużania
- technik przedłużania i zagęszczania,
- budowy włosa,
- pielęgnacji włosów przedłużanych,
- technik i zasad ściągania włosów przedłużanych,
- prezentacja przedłużania i zagęszczania włosów w metodach wybranych przez kursantkę,
- ćwiczenia praktyczne w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów,
- podstaw marketingu, promocji i reklamy,
- przydatnych informacji przy prowadzeniu działalności,
- przeprowadzenia profesjonalnej konsultacji i obsługi klienta,
- ustalenia cennika,
- przygotowania miejsca wykonywania zabiegów stylizacyjnych i skompletowania sprzętu.

Do dyspozycji oddajemy:
- włosy na których będziesz pracować
- niezbędny sprzęt do przedłużania włosów
- głowę treningową lub wynajętą modelkę
- wykwalifikowaną kadrę profesjonalistów
- bogate materiały dydaktyczne wraz z poradnikiem oraz filmami na płycie CD

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz od nas Dyplom w języku polskim,
  angielskim lub dowolnym innym, a w przypadku ukończenia szkolenia pakietowego
- zestaw startowy GRATIS, w skład, którego wchodzą :
- 50 pasemek włosów słowiańskich Beauty-for-You
- cążki do zaciskania ringów
- szydełko z zapadką

Metody w jakich szkolimy:

1.Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN  Hair Extensions     
2.METODA MICRORINGS
3.METODA KERATYNOWA  (NA CIEPŁO)
4. Metoda taśmowa –tissage
5.Metoda na tulejki
6.Tulejki termokurczliwe
7.Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło)
8.Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa
9. metoda clip on/off – taśmy na klipsach
10. Ultradźwięki
11.Taśmy tzw. Easy on
12. Warkoczyk przestrzenny

13 HOT POT (na ciepło)
14 LASER EXTEND
15 SYSTEMY INTEGRACYJNE

 

Z powyższych metod tworzone są pakiety szkoleniowe:


Kurs I stopnia - 7 metod przedłużania włosów    2999 zł
1.Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN  Hair Extensions 
2.METODA MICRORINGS 
3.METODA KERATYNOWA
4.Metoda na tulejki
5.Metoda Clip-on/Clip-off
6.Warkoczyk japoński
7.Ultradźwieki


Kurs II stopnia - 8 metod przedłużania włosów   3200 zł
1.Metoda taśmowa –tissage 
2.Tulejki termokurczliwe 
3.Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło)
4.Taśmy tzw. Easy on
5. Warkoczyk przestrzenny
6. HOT POT (na ciepło)
7. LASER EXTEND
8. SYSTEMY INTEGRACYJNE


PAKIET STANDARD - 3 najpopularniejsze metody:
1.Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN  Hair Extensions     
2.METODA MICRORINGS
3.METODA KERATYNOWA  (NA CIEPŁO)
PAKIET 2 DOWOLNIE WYBRANYCH METOD
------------------------------------------------------------
CENNIK:

Szkolenie pełne 8  metod - 3200zł  PEŁEN PAKIET

Szkolenie standard 3 najpopularniejsze metody - 1450zł

Pakiet 2 dowolnie wybranych metod – 1100zł

 

Poszczególne metody:

1.Metoda REMY Loop/Micro Ring HUMAN  Hair Extensions     699zł
2.METODA MICRORINGS  699zł
3.METODA KERATYNOWA  (NA CIEPŁO)  799zł
4. Metoda taśmowa –tissage  799zł
5.Metoda na tulejki  799zł
6.Tulejki termokurczliwe  799zł
7.Metoda przy użyciu pistoletu na wkłady keratynowe (na ciepło) 850zł
8.Metoda JAPOŃSKA – warkoczykowa 850zł
9. metoda clip on/off – taśmy na klipsach 699zł
10. Ultradźwięki 850zł
11.Taśmy tzw. Easy on 750zł
12. Warkoczyk przestrzenny 699zł
13. HOT POT (na ciepło) 799 zł
14. LASER EXTEND 1599zł (cena szkolenia razem ze sprzętem 4899zł)
15. SYSTEMY INTEGRACYJNE 1999zł

 

 Przy szkoleniu z dwóch lub więcej metod ceny ulegają obniżeniu!


Specjalne zniżki ustalane indywidualnie dla grup zorganizowanych – nawet do 50%!

 

Beauty for you

Ewa Geraszek

TEL. 508-091-281